Dowiedz się więcej o naszej firmie

Analiza nieruchomości gruntowych pod względem sprzedaży jak i zakupu to nasze kluczowe działania.

Siłą naszej firmy są kompetentni doradcy.

Tomasz Jarosiewicz

Prezes Zarządu

Licencjonowany Pośrednik obrotu nieruchomościami z przeszło 10 letnim doświadczeniem w obsłudze rynku nieruchomości gruntowych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji swoich Klientów ukończył dwuletnie Studia Podyplomowe MBA Nieruchomości na prywatnej Uczelni ASBIRO i aktualnie posiada status Wykładowcy MBA Nieruchomości ASBIRO. Jako absolwent Podyplomowych Menedżerskich Studiów dla Deweloperów na SGH rozumie doskonale procesy inwestycyjne oraz potrzeby inwestorów. Obecnie głównym obszarem działalności TJDG jest profesjonalna obsługa oraz doradztwo dla osób zainteresowanych sprzedażą nieruchomości zawierające m.in. autorską analizę prawną i planistyczną.

Odwiedź mój profil w social mediach
icon
Damian Sobowiec

Członek Zarządu

Damian Sobowiec manager zarządzania, odpowiedzialny za przepływ informacji w firmie, analizy terenów, optymalizacje wewnętrznych procesów w firmie. Tworzy procedury, analizuje tereny, wyznacza nowe sektory działania i specjalizacje. Od roku 2017 angażuje się w projekty związane z inwestycjami na gruntach. Najczęściej są to tereny przeznaczone pod zabudowę szeregową, wielomieszkaniową oraz duże i małe farmy PV. Technik budownictwa, inżynier zarządzania, absolwent kierunku Inwestowania w Nieruchomości na uczelni ASBIRO.

Odwiedź mój profil w social mediach
icon
Dawid Majewski

Doradca ds. Analiz

Dawid Majewski absolwent gospodarki przestrzennej KUL oraz międzynarodowej szkoły SURE – Society for urban ecology. Jego atutem jest planowanie przestrzenne i projektowanie w sposób zrównoważony i etyczny. Współautor monografii Krajobrazy Lublina, od 2019 roku związany z ochroną przyrody na terenie województwa lubelskiego. Odpowiada za analizę baz danych i weryfikację dokumentów planistycznych. Tworzy analizy przestrzenne do czynności prawnych.

Odwiedź mój profil w social mediach
icon
Paulina Putowska

Doradca ds. administracyjnych

Office manager, odpowiedzialna za organizację biura. Zajmuje się dokumentacją, zakupami, administracją. Wzmacnia zespół poprzez procesy generowania umów i przepływ dokumentów. Przygotowuje miejsca pracy dla nowych pracowników i wspiera pracę Doradców Gruntowych. Od 2018 roku związana z branżą nieruchomości.

Odwiedź mój profil w social mediach
icon
Joanna Prokopowicz

Doradca ds. analiz

Odpowiedzialna za analizę i weryfikację gruntów, dokumentację planistyczną oraz przygotowanie informacji gruntowych dla Sprzedających i Inwestorów. Absolwentka kierunku matematyki praktycznej na Politechnice Lubelskiej ze specjalizacją: matematyka w finansach i ubezpieczeniach. Związana z analizą danych od 2016 roku.

Marta Kurianowicz

Doradca ds. marketingu

Odpowiedzialna za prowadzenie social mediów, pozytywny wizerunek firmy i dbałość w relacjach między Klientem i Inwestorem. Przygotowuje plany marketingowe oraz miesięczne raporty statystyczne. Absolwentka Politechniki Lubelskiej, z marketingiem związana od 2020 roku.

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Zobacz jakie prowadzimy rekrutacje i wyślij CV.

Poznaj oferty pracy