Dowiedz się więcej o naszej firmie

Analiza nieruchomości gruntowych pod względem sprzedaży jak i zakupu to nasze podstawowe działanie.

Siłą naszej firmy są kompetentni doradcy.

Tomasz Jarosiewicz

Doradca gruntowy

Licencjonowany Pośrednik obrotu nieruchomościami z przeszło 10 letnim doświadczeniem w obsłudze rynku nieruchomości gruntowych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji swoich Klientów ukończył dwuletnie Studia Podyplomowe MBA Nieruchomości na prywatnej Uczelni ASBIRO i aktualnie posiada status Wykładowcy MBA Nieruchomości ASBIRO. Jako absolwent Podyplomowych Menedżerskich Studiów dla Deweloperów na SGH rozumie doskonale procesy inwestycyjne oraz potrzeby inwestorów. Obecnie głównym obszarem działalności TJDG jest profesjonalna obsługa oraz doradztwo dla osób zainteresowanych sprzedażą nieruchomości zawierające m.in. autorską analizę prawną i planistyczną.

Odwiedź mój profil w social mediach
icon
Bogdan Sosnowski

Doradca gruntowy

Konsultant strategiczny, odpowiedzialny za budowanie zespołu, relacje inwestorskie, doradztwo personalne. Organizuje prezentacje, spotkania i negocjacje zarówno właścicieli gruntów jak i inwestorów. Zbudował kanał doradców biznesowych PLAY opierając się o procesy i dziś buduje środowisko biznesowe w branży nieruchomości i gruntów. Występuje m.in. na scenach : BTI, National Sales Congress, Sales Angels, I love Sales&Marketing, Forum Inteligentnego Rozwoju I Uczelni ASBIRO. Publikuje World Business Class Magazine, FIRMER, ESTATE.

Odwiedź mój profil w social mediach
icon
Damian Sobowiec

Doradca gruntowy

Damian Sobowiec manager zarządzania, odpowiedzialny za przepływ informacji w firmie, analizy terenów, optymalizacje wewnętrznych procesów w firmie. Tworzy procedury, analizuje tereny, wyznacza nowe sektory działania i specjalizacje. Od roku 2017 angażuje się w projekty związane z inwestycjami na gruntach. Najczęściej są to tereny przeznaczone pod zabudowę szeregową, wielomieszkaniową oraz duże i małe farmy PV. Technik budownictwa, inżynier zarządzania, absolwent kierunku Inwestowania w Nieruchomości na uczelni ASBIRO.

Odwiedź mój profil w social mediach
icon
Dawid Majewski

Doradca ds. Analiz

Dawid Majewski absolwent gospodarki przestrzennej KUL oraz międzynarodowej szkoły SURE – Society for urban ecology. Jego atutem jest planowanie przestrzenne i projektowanie w sposób zrównoważony i etyczny. Współautor monografii Krajobrazy Lublina, od 2019 roku związany z ochroną przyrody na terenie województwa lubelskiego. Odpowiada za analizę baz danych i weryfikację dokumentów planistycznych. Tworzy analizy przestrzenne do czynności prawnych.

Odwiedź mój profil w social mediach
icon
Paulina Putowska

Doradca ds. administracyjnych

Office manager, odpowiedzialna za organizację biura. Zajmuje się dokumentacją, zakupami, administracją. Wzmacnia zespół poprzez procesy generowania umów i przepływ dokumentów. Przygotowuje miejsca pracy dla nowych pracowników i wspiera pracę Doradców Gruntowych. Od 2018 roku związana z branżą nieruchomości.

Odwiedź mój profil w social mediach
icon
Marlena Krzywicka

Doradca gruntowy

Doradca gruntowy, zajmuje się zagadnieniami analizy gruntów oraz analizy prawnej. Doradza z pasją i z zapałem pracuje nad powierzonymi zadaniami. Odpowiada za kontakt z klientem zainteresowanym sprzedażą. Szczególnie interesują ją grunty pod logistykę, usługi i mieszkalnictwo wielorodzinne.

Odwiedź mój profil w social mediach
icon
Joanna Prokopowicz

Doradca ds. analiz

Odpowiedzialna za analizę i weryfikację gruntów, dokumentację planistyczną oraz przygotowanie informacji gruntowych dla Sprzedających i Inwestorów. Absolwentka kierunku matematyki praktycznej na Politechnice Lubelskiej ze specjalizacją: matematyka w finansach i ubezpieczeniach. Związana z analizą danych od 2016 roku.

Damian Sałata

Doradca gruntowy

Absolwent zarządzania marką i wizerunkiem przedsiębiorstwa na UMCS. W branży nieruchomości działa od 3 lat podczas których przeprowadził z sukcesem kilkadziesiąt procesów zakupu i sprzedaży. Dobre rozeznanie rynku, szczególnie pod względem kształtowania się cen daj mu perspektywę analizy gruntu z różnych punktów widzenia. Jakość i precyzja obsługi wyróżnia każde jego działanie. Interesuje się prawem, podatkami oraz ochroną klienta pod względem ponoszonych opłat przy transakcjach gruntowych.

Tomasz Błaszczuk

Doradca gruntowy

Obsługą klienta zajmuje się całą swoją karierę zawodową. Lubi pracę z ludźmi i bardzo liczą się dla niego dobre relacje z klientami. Grunty w Lublinie i jego okolicach stanowią dla niego prawdziwe wyzwanie w zakresie zakupu i budowania koncepcji gruntu dla kupujących.

Odwiedź mój profil w social mediach
icon

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Zobacz jakie prowadzimy rekrutacje i wyślij CV.

Poznaj oferty pracy